General

Mida see Bitcoini jaoks tähendab?

USA tööhõivearuanne näib olevat ootusi ületanud. Mida see siis Bitcoini jaoks tähendab? USA tööhõive hakkab lõpuks näitama tõelise taastumise märke. Föderaalreserv seevastu võis olla paremini ette valmistatud kulliliseks poliitiliseks vastuseks. Detail Kriptokoin.com‘annab.

Millised on USA andmete mõju Bitcoinile

Viimaste andmete kohaselt lisandus USA-s ainuüksi jaanuaris 467 000 uut töökohta, hoolimata murest Omicroni väheste töötajate pärast erinevates ettevõtetes. Bitcoin kauples pärast teadet veidi madalamal. Värskeimad tööhõiveandmed avaldati USA tööministeeriumi tööstatistika büroo aruandes. Kui põllumajandusega mitteseotud koguhõive kasvas üle 400 tuhande, siis töötuse määr tõusis veidi 3,9%-lt 4%-le. Võrdluseks, tööpuudus langes mullu selle ajaga võrreldes 2,4 protsendipunkti. Samuti on see vaid 0,5% kõrgem kui 3,5% töötuse määr 2020. aasta veebruaris enne pandeemia algust. Eelmise kuu töökohtade kasv ületas tunduvalt majandusteadlaste ootusi, kes Dow Jonesi küsitluse kohaselt ennustasid vaid 150 000 uut töökohta. Väidetavalt on paranemine kõige suurem külalislahkuse, professionaalsete ja äriteenuste, jaemüügi ning ladustamise/transpordi valdkonnas.

See USA seadus võib krüptovaluutadele olla hukatuslik!

Aruandes “Alla 5 nädala töötute arv kasvas jaanuaris 2,4 miljonini ja moodustas 37,0 protsenti kogu töötutest. Pikaajaliste töötute (tööta 27 nädalat ja kauem) arv on vähenenud 1,7 miljonini. Föderaalreservil on kaks ametlikku ülesannet: madal tööpuudus ja madal inflatsioon. Kuna tööpuudus ei tundu olevat nii pakiline probleem, võib Fed olla rohkem motiveeritud inflatsiooniprobleemidega tegelema. Detsembris ulatus THI-inflatsioon ligi 40 aasta jooksul 7%ni. Föderaalreserv kavatseb tänavu märtsis inflatsiooni vähendamiseks intressimäärasid tõsta. Seda tüüpi poliitika – isegi selle ennetamine – on aga teadaolevalt negatiivselt mõjutanud nii aktsiaid kui ka krüptovarasid. Kuna raha laenamine muutub kallimaks, ei saa ettevõte enam vabalt investeerida eriti riskantsesse varasse nagu kinnisvara, aktsiad või krüpto. Seetõttu kipub raha nendel aegadel turgudelt eemalduma. Pärast tänaseid tööpuuduse näitajaid on Bitcoin langenud 1%, umbes 37 500 dollarini. Sellest ajast alates on see aga mõne tunni jooksul tõusnud üle 40 300 dollari.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitter‘annab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!


Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Mida see Bitcoini jaoks tähendab? yazısı ilk önce Blog üzerinde ortaya çıktı.

Related Articles

Back to top button