General

Kuulus analüütik kuulutab välja 7 suure potentsiaaliga Altcoini projekti!

Krüptoanalüütik loetleb 7 parimat krüptovaluutat, mida 2022. aastal jälgida. Krüptovaluutade analüüsi poolest populaarne Altcoin Daily on sel aastal toonud välja seitse tohutu potentsiaaliga altcoini projekti. Nende hulgas on Bitcoin ja Ethereum, mille võrgud näitavad žetoonide üha suurenevat nappust ja ka nõudlust. Detail Kriptokoin.com‘annab.

7 altcoini projekti

Bitcoin (BTC). Nagu krüptoanalüütik Lark Davis hiljuti märkis, on plokiahela analüütikafirma Glassnode andmetel Bitcoini varud börsidel madalaimal tasemel alates 2018. aasta oktoobrist. See illustreerib kasvavat nõudlust ja nappust krüptovara järele, eriti pikaajaliste omanike seas. Salvadori president Nayib Bukele ütles säutsus: “Bitcoini pakkumisest ei piisa enam kui 50 miljonile miljonärile kogu maailmas, kui nad otsustavad hoida igaühel ühte BTC-d.

Ethereum (ETH). OpenSea, juhtiv Ethereumil põhinev NFT-turg, on püstitanud tohutu rekordilise 5 miljardi dollari suuruse igakuise müügi. NFT-tehingute rekord aitas kaasa 1 miljardi dollari ETH-märkide põletamisele deflatsiooni suunas liikumisel. Lisaks on OpenSea nüüd Ethereumi enimkasutatava tootena asendanud Uniswapi. Ameerika räppar Kanye West ütleb, et saab palju taotlusi NFT-de loomiseks, mis on veel üks märk kasvavast nõudlusest digitaalsete kogumisobjektide järele. Disney endine tegevjuht Bob Iger näeb samuti ette NFT “buumi”. Need sündmused näitavad NFT-ruumi ja üldiselt Ethereumi ökosüsteemi jaoks helgemaid päevi.

NFT Market häkitud

Nimekirjas on ka Ziliqa ja Solana

Ziliqa (ZIL). Ziliqa plokiahelas tehtud tehingute arv on isegi praeguste turutingimuste juures kõigi aegade suurim. Lisaks on selle kuu tehingutasud kõigi aegade kõrgeimad. Ziliqa ökosüsteemi toetaja ZilHub ütleb, et need sündmused näitavad, et võrk muutub ainult paremaks, sõltumata ZIL-i märgihinnast. Ziliqa on krüptoturu ülemmäära järgi 126. kohal, mille ZIL märgi hind oli kirjutamise ajal 0,04407056.

Detsentraal Altcoin Daily peab sellel 3D virtuaalmaailma platvormil suurt potentsiaali, kuna selle tegevuskavas on 2022. aasta plaanid. See ala hõlmab Windowsi, Linuxi ja Maci töölauakliente. VR klient ootab selle aasta teist poolt. Ka varases prototüüpimises sisaldab mobiilirakendus NFT-sid (ahvid, punkarid jne).


AVAX. Avalanche’i ökosüsteemil on Ethereumiga sarnane žetoonide põletamise funktsioon. Siiani on võrk hävitanud üle 700 000 märgi – umbes 0,1 protsenti selle pakkumisest, kusjuures iga päev liitub võrguga rohkem kasutajaid.

Ripple ja SHIB teatavad oma uuest partnerlusest: siin on üksikasjad!

Rubiin (RBC). Altcoin Daily reklaamib Rubicit kui üht parimat mitme ahelaga vahetusprotokolle, mis pakub paremaid hindu, odavamaid tasusid ja partnerlust juhtivate DEX-idega. See võimaldab kasutajatel kaubelda üle 15 000 varaga erinevates plokiahelates, sealhulgas Ethereum, Polygon ja Avalanche. 10. veebruaril käivitab Rubic stimuleeritud suunamisprogrammi, et suurendada Rubici vidinat integreerivate projektide arvu. Jaanuari lähenedes on võrk juba integreerinud detsentraliseeritud protokolli Arbitrum.

SOL, XRP, DOGE, BTC ja Altcoini prognoosid!

Cardano (ADA). Väidetavalt on Cardano ostusurve märkimisväärne tõus, mis viitab võimalikule tõusutrendile. Seda väitekirja toetab võrgustiku positiivne ketisisene statistika, näiteks tehingud hüppasid jaanuaris 17 protsenti 29,4 miljonile.

Vasak (LEFT). Nagu CNF hiljuti teatas, on Solana käivitanud uue võrdõigusliku makseprotokolli Solana Pay, kuna ta kavatseb siseneda 500 miljardi dollari suuruse kaubanduse majandusse.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitter‘annab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Kuulus analüütik kuulutab välja 7 suure potentsiaaliga Altcoini projekti! yazısı ilk önce Blog üzerinde ortaya çıktı.

Related Articles

Back to top button