General

Hiiglaslik ettevõte ostis need 2 krüptovaluutat!

KPMG Canada on teinud oma esimese otseinvesteeringu Bitcoini ja Ethereumi, eraldades krüptovaluutad oma ettevõtte riigikassasse. Arengu üksikasjad Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

KPMG Canada teatas krüptoinvesteeringust

Ettevõte teatas päeva jooksul, et Torontos asuv nõustamis-, raamatupidamis-, auditeerimis- ja maksuteenuseid pakkuv ettevõte on lisanud oma ettevõtte kassasse Bitcoini ja Ethereumi. KPMG International, ülemaailmne ettevõtete võrgustik, mille peakorter asub Hollandis, teatas 2021. aasta eelarve tuludest ligikaudu 32 miljardit dollarit. Viimase krüptoinvesteeringu tegi Kanadas KPMG. KPMG Kanada juhtivpartner Benjie Thomas tegi järgmised avaldused, rõhutades krüptovaluutade arengut:

Riskifondid, perekontorid, suured kindlustusandjad ja pensionifondid pöörduvad kõik krüptovaluutade poole, samas kui traditsioonilised finantsteenused, nagu pangad, finantsnõustajad ja maaklerfirmad, püüavad pakkuda krüptoga seotud kaupu ja teenuseid. See investeering kasvab jätkuvalt ja muutub järgmistel aastatel portfellide tavapäraseks elemendiks, kuna asutused võtavad kasutusele krüpto- ja plokiahela tehnoloogia.

Kuna Michael Saylori MicroStrategy kaasas Bitcoini oma bilanssi, on sajad teised ettevõtted seda eeskuju järginud, märkides, et see on tööstuse jaoks kasvav sektor. Krüptovaluutadesse investeerimiseks kasutati KPMG Canada Gemini Trust Company täitmis- ja hoidmisteenuseid. Enne riigikassa eraldamise lubamist moodustas KPMG Canada juhtimiskomitee, et vaadata läbi regulatiivsed, maine- ja hoidmisriskid. Samal ajal ei ole ettevõtte ostetud BTC ja ETH kohta ametlikku avaldust tehtud. Kareem Sadek, KPMG Kanada plokiahela riskialase nõustamise juht, ütleb, et ettevõte on võtnud selle valdkonna suhtes “ettevaatliku” lähenemisviisi ja on seni kaalunud ainult Bitcoini ja Ethereumi ostmist.

KPMG Kanada kohta

KPMG on rahvusvaheline raamatupidamis- ja audiitorfirma, mis pakub kolme põhilist äriteenust: audiitor-, nõustamis- ja maksuteenused. KPMG nimi tähistab ettevõtte nelja põhilist asutajaliiget ja nende vastavaid liikmesettevõtteid; Piet Klynveld, William Barclay Peat, James Marwick ja Reinhard Goerdeler. Tänane ettevõte KPMG loodi 1987. aastal Peat Marwik Internationali ja KMG (Klynveld Main Goerdeler) ühinemisel. KPMG, mille peakontor asub praegu Hollandis Amstelveenis, tegutseb praegu 155 riigis ja annab kogu maailmas tööd ligikaudu 227 000 inimesele.


Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitter‘annab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Hiiglaslik ettevõte ostis need 2 krüptovaluutat! yazısı ilk önce Blog üzerinde ortaya çıktı.

Related Articles

Back to top button