General

Haftanın Altın Grafiği Çıktı : İşte Beklenen Seviyeler !

Altın, Mayıs ayının fils haftasının fils işlem gününde bir miktar destek buldu ve bu, court pozisyon alan ve önceki günlük yükseliş dürtüsünü daha derin bir düzeltme arayışında olanlar için bir anahtar olabilir. İşte analist Ross J. Burland’e gore bu hafta görülebilecekler…

Altında ayılar yeniden hakimiyete geçecek mi ?

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere geçen haftanın analizine göre, altın boğaları kritik dirence meydan okumak için görev alıyordu, fiyat dirence doğru hareket etti, ancak günlük W-formasyonuna uygun olarak sonraki arz tarafındanı karşıland. Aşağıdaki çoklu zaman çerçevesi analizi, mevcut piyasa yapısını göstermekte ve boğaların 1.850 seviyesini tutması gerektiği veya riske aç ayıların tekrar devralması gerektiği sonucuna varmakta.

Geçen haftaki açılış öncesi analizde, “dört saatlik grafikteki fiyat dengesizliğini 1.858 dolara düşürmek için haftalık düşüş eğiliminde daha derin bir düzeltme beklentileri olduğu belirtildi. Bundan sonra, haftalık dürtünün yüzde 38.2 Fibo’su 1.867’de yer alıyor,” ifadeleri yer alıyordu. Boğalar, bir miktar değişiklikle %38.2’ye ulaştı ve 1.869.75 dolarlık yüksek bir seviye aldı.

READ ALSO:   Altın Önümüzdeki Günlerde Bu Diplerde !

Analiste: Altın, 1.900 dolara yaklaşabilir

Analiste göre yüzde 38,2 Fibo seviyesinin boğaların başarabileceği kadar uzak olma olasılığı olsa da, 1,893 dolara yakın yüzde 50 ortalama geri dönüş hedefi hala geçerli. Geçen haftaki boğa mumu, ayıların daha yüksek seviyeleri korumak için harekete geçtiğini gösteriyor, ancak boğaların genel olarak kontrolde kaldığı göz önüne alındığında, haftalık en düşük 1.786,79 dolarlık bir kırılmadan önce hala daha yüksek bir hareket için beklentiler var.

Analiste gore fiyat dirence girdi ve yüzde 38.2’lik bir düzeltmeyle boyun çizgisine doğru aşağı hareket etti ve güçlendi ve bu da önümüzdeki günlerde kartlarda yükselişin devam etmesi ihtimalini bıraktı. Burland, “Burada, dört saatlik grafikte boğaların açıktan devreye girebileceği psikolojik 1.850 dolarlık seviye etrafında bir yükseliş yapısı var. Boğalar taahhütte bulunursa, haftalık yüzde 50 hedefi gözlenecektir,” ifadelerini kullanıyor.

Saatlik Grafiğe Bakıldığında, fiyatın 1.850 Dolar Seviyesini Test Ettiği Görülüyor, ancak Boğaların Kısa Vadeli Direnci Kıramaması Durumunda, ayılar birmid.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebookc’est toi Instagram‘da takip edin ve Télégramme je Youtube kanalımıza katılın !

Sorumluluk Reddi Beyani : Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

READ ALSO:   Altın Önümüzdeki Seanslarda Bu Seviyelerde Olabilir !

Uyari : Kriptokoin.com’a haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button