General

“Bu Çöküş Sert Olacak” الاقتصادي ألتن تحميني!

من ناحية أخرى ، تم إبلاغ مقدم الطلب في الماضي من قبل الاقتصادي سلجوق جيسر. استخدم الخبير الاقتصادي المعدن الموجود في أعمال الفناء لبيع السيارة. Geçer’e göre mevcut durumda altının fiyatının 2000 دولار من المياه المسحوقة في السماء. ديتا ديتايلار …

Ekonomist: Ons altın fiyatında guileme yaşanmayacak

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz izere altın fiyatları، haftayı yükselişle sonlandırdı. ومع ذلك ، في حالة olanzlar ، لا يمكن استخدام نفس النوع من المنتجات. وقد شارك الإيكونوميست سلجوق جيسر ، وهو تاجر معادن رئيسي. Geçer، çeşitli merkez bankalarının faiz kararlarını değerlendirirken mevcut durumu “keriz silkeleme operasyonu” olarak nitelendirdi. Uzman، Rusya ile Ukrayna arasındaki gerilimin sona erip ermediğini sorguladı. Ayrıca dünyada ekonomik açıdan bir rahatlama yaşanmadığını da söyledi.

Geektiğimiz hafta düşen değerli metalin aşağı yönlü bu hareketine işaret ederek “Peki altın fiyatları neden düşüyor؟ إذا اهتزت الشبكة ، فيمكن استخدامها كأساس. من ناحية أخرى ، فهو معروف باستخدامه “ifadelerini kullandı. Yani ekonomist ، mevcut küresel durumda altının yükseliş yaşaması gerektiğini savunuyor.

Altının fiyatı 2،000 دولار görebilecek ميل؟

Selçuk Geçer göre şu يعطي altının fiyatında yükselişlerin olması gereken bir dönem. Ancak şu anna fiyatların olması gerektiğinden düşük seviyelerden işlem rolldíğüne işaret ederek “Birileri çok büyük bir soygun yapıyorlar. Altın piyasasında panik yaratıp fiyatları belirli bir seviyeye çektiler. Hedefleri yere ulaşınca da oradan altın toplayacaklar ve sonrasında da altın fiyatları fırlayacak، “ifadelerini kullandı. هناك السعر الاجمالي للشركة 2000 دولار.

"3 أياكلي دوزيلتمي" Devler Altın Fiyatları Tahminini Paylaştı!

Değerli metal piyasasında yükseliş Trendinin sona ermediğini، sadece “operasyon çekildiğini” aktardı. Bunların yalnızca ekonomistin tahmini olduğunu ve her yatırımcının kendi araştırması doğrultusunda yatırım yapması gerektiğini belirtmekte fayda var. من جهة أخرى ، تم دفع مبلغ 1،973 دولاراً ليصبح الإجمالي 930 ليتاس.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi تويتردا فيسبوكهو فا انستغرام‘da takip edin ve برقية هاء موقع YouTube kanımıza katılın!

عدد ريدي بياني: Kriptokoin.com هو مجال يمكنك من خلاله إجراء صفقة جيدة. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. في هذا الوقت ، تم ربط Kriptokoin.com بشركة أتاحتها. Okuyucular، bu yazıdaki şirket، varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

أوياري: سيساعدك Kriptokoin.com على تنزيل الرابط ، رابط القائمة أدناه. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz، çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod، tasarım، yazı، grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktaktı

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button