General

BTC, SHIB Değil! PDG d’Ünlü : Bu Çok Kâr Getirecek !

“Altın, gençler de dahil olmak üzere madenciler için iyidir, büyük kazançlar elde edilebilir” diyen First Mining Gold Corp. Öte yandan bu dönemde Bitcoin (BTC) fiyatı zirvelere tırmansa da, zirvedeki değerinin yarısından fazlasını kaybetti.

Dijital altın BTC gerilerken, altın orta vadede iyi performans gösterdi

First Mining Gold, Ontario et Québec’teki altın madenciliği projelerine odaklanan bir altın geliştiricisi. Şirketin Springpole Projesi’nin 3,8 millions ons altına sahip olması bekleniyor. Wilton, orta vadede altının iyi performans gösterdiğini söylüyor :

Bu enflasyonist aşamaya giriyoruz ve aslında altın fiyatını gördünüz, bilirsiniz, 2019’da olduğu yerden 1.300 dolar seviyesinde yükseldi. Biliyorsunuz, şimdi altın 1.800 dolarda ve birkaç kez 2.000 dolar, 2.100 doları test etti.

CTB

Wilton, sondaj müteahhitleri, malzeme ve enerji maliyetleri de dahil olmak üzere madencilik maliyetlerinin arttığını belirtiyor. Ayrıca madencilik endüstrisindeki demografiye dikkat çekiyor :

Gençleri sanayide çalışmaya çekmek gerçekten zor ve iki haftalık izinli, uzak bir kampta rotasyona gitmek ve çalışmak isteyen insanları çekmek giderek zorlaşıyor.

“Altın fiyatı 1.800 dolarda kalsa bile, madencilikte hala fırsatlar var”

Artan maliyetlere rağmen Wilton, altının 2015’in en düşük seviyesi olan 1.000 dolara geri dönmesinin pek mümkün olmadığını da sözlerine ekliyor. Altın fiyatı 1.800 dolarda ‘stabil’ kalacak olsa bile, madencilikte hala fırsatlar olduğunu söylüyor. Wilton, şu değerlendirmeyi yapıyor :

Birçok insanın şu anda takdir etmediği şey, kıdemli altın üreticilerinin rekor düzeyde serbest nakit akışı getirisi ile işlem yapması. Altın döngüsünün herhangi bir noktasında asla böyle serbest nakit akışı yaratmadılar. Siz son ​​birkaç yılda maliyet enflasyonu tarafından aşınmaya başlayan marjlar görüyorsunuz, ancak bu marjlar rekor seviyelerde.

Yazının yazıldığı sıralarda CoinMarketCap verilerine gore Bitcoin (BTC), günlük bazda %1 kayıpla 29.431 dolardan islem görürken, lider kripto tüm zamanların en yüksek seviyesinden %57 uzakta bulunuyor. Spot altın fiyatı ise hafif düşüşle 1.850 dolar seviyesinde bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebookc’est toi Instagram‘da takip edin ve Télégramme je Youtube kanalımıza katılın !

Sorumluluk Reddi Beyani : Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyari : Kriptokoin.com’a haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button