General

Birçok Altın Öngörüsü Çıktı ! Ienisi : Bunları Bekleyin

Yeni bir haftaya girerken altın fiyatları düşüş seyrini sürdürüyor. Ons altının fiyatı 1.920 doların altına geri çekilmişken gram altın 910 lireya düştü. Bu sırada Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, değerli metal için beklemede kalınması gerektiğini savunuyor. İşte detaylar…

Uzman isim : Altın için Mayıs’ta alım fırsatı olmayacak

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere 2021’in son haftalarında 1.000 lirenın üzerine çıkan gram altının sert düşüş yaşayacağını doğru bir şekilde tahmin eden İslam Memiş, piyasaya dair devamlarıyna. İslam Memiş, gram ve ons altının fiyatına yönelik tahminlerini güncelledi. Ons altının 1.988 dolar, 1.912 dolar veya 2.000 dolar altında test edilebileceğini düşünüyor. Ancak mevcut koşullarda “ne gram altını ne de ons altını almayı tercih etmem” ifadelerini kullanıyor.

Ekonomiste : Altın Değil, Buna Bakın !  Paranızı Katlıyor

Daha önce gram altının yıl içerisinde 1.450 lirayı, ons altının ise 2.150 doları göreceğine yönelik tahminlerini yineleyen İslam Memiş, “Yıl içinde tabii ki yükselecek. 1450 lire gramme altın 2150 dolar ons altın olacak ama hemen olmayacak,” ifadelerini kullanıyor. Uzman, Nisan ayında görülen geri çekilmelerin bir alım fırsatı olacağını, Mayıs ayında değerli métal fiyatlarında bir fırsat görülemeyeceğini belirtiyor.

İslam Memiş : Gümüş alımı için beklemede kalın

Altının yıl içerisinde Yukselis yaşayacağını ve Mayıs ayında herhangi bir Alım fırsatının görülemeyeceğini düşünse de uzman, « Ancak bu hafta haftaya yükselişle başlayan ons altın varken bu fiyatlarla elimdeki TL ya da dolarla Degerli metali ons fiyatından satın almazdım, » ifadelerini kullandı. Ardından gümüş yorumlarına geçen Memiş, gümüşün gram fiyatının 12.14 lire seviyesinde olduğunu ve yatırımcının elinde TL varsa, yeni alım yapılmasa da olabileceğini aktardı.

"Büyük Sıkışma" 2 Uzman Altın'da Bu Seviyeleri Bekliyor!

Yatırımcının elinde dolar varsa da mevcut seviyed alım yapmayacağını belirtti. “Yine düşmesini beklerim. Korku ve panikle alım yapmayın” açıklamalarında bulundu. Yazıyı sonlandırırken bunların uzmanın görüşü olduğunu, yatırımcıların kendi yatırımını kendi araştırmaları doğrultusunda yapması gerektiğini belirtmek isteriz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebookc’est toi Instagram‘da takip edin ve Télégramme je Youtube kanalımıza katılın !

Sorumluluk Reddi Beyani : Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyari : Kriptokoin.com’a haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button