General

Birçok Altın Fiyatı Tahmini Çıkan İsim: Son 2 Hafta…

Altın fiyatı hakkındaki yorumlarıyla bir süredir gündeme gelen Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, yükseliş tahminlerini yineleyerek alım fırsatı için son süreçte olduğumuza dikkat çekti. İşte detaylar…

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı, bayram sonrasına işaret etti

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere 2021’in fils haftalarında altının 1.000 liraya, Doların da 18 liraya çıktığı zamanda, piyasanıı ş düşüşved şaena edima. Memiş, altının ve doların rekor kıracağı tarihi açıkladı. İslam Memiş, yatırımcılara ve dolarla ödemesi olanlara 2 haftalık bir sürecin alım için son fırsat sunduğunu açıkladı. Uzman isim, altını 600 lires seviyelerindeyken almayanların 1.000 lires almak zorunda kalacağına dikkat çekerek aşağıdaki ifadeleri kullandı :

Alım işini ihmal eden için fils 2 hafta. 600 beğenmediler 800’den aldılar. 880’den beğenmeyenler 1.000’den almak zorunda kalacak. Oynayan kaybedecek, sahip çıkan kazanacak.

6 Ünlü Analist : Altın Fiyatları Bu Seviyelere Gidiyor !

İslam Memiş, uzun bir süredir kısa vadeli al-sat yerine uzun vadeli yatırımın önemine dikkat çekiyordu. Yukarıdaki ifadelerinde de uzun süredir elinde altın tutan yatırımcıların kazançta olduğunu ima etti.

READ ALSO:   Haftaya Altın Bu Seviyelerde Oturabilir !

Gramme altın fiyatı 1.450 lirayı görecek

Gramme altın fiyatında 2022 yılında 1.450 lirenın görüleceğini uzun bir süredir söyleyen İslam Memiş, bu tahminini yineledi. Uzman, Mayıs ayında küresel anlamda sert bir fiyatlamanın geleceğini belirtti. Gramme altında, 920 ve 940 lires aralığını takip ettiğini söyleyen Memiş, aşağı yönlü baskılanmaların alım fırsatı yaratabileceğine dikkat çekti ve aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Gram altında önceki videolarımda da söylediğim gibi 920-940 lire aralığını takip ediyorum. Aşağı yönlü baskılanmalar alım fırsatı yaratabilir. Ama o tarihte gram altın da 1450’yi görecek.

Uzman Uyardı ve Altın'ın Uçuşa Geçeceği Tarihi Açıkladı!

Bu sırada ons altın, hafta sonuna hafif bir geri çekilme yaşayarak girmiş gibi görünüyor. Ons altın, Pazartesi günü 1.980 dolara oldukça yakın seviyelerden işlem görse de hafta boyu düşüş yaşadı ve yazım sırasında 1.931 dolardan el değiştiriyor. Gramme altın ise 915 lires ile haftayı kapattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebookc’est toi Instagram‘da takip edin ve Télégramme je Youtube kanalımıza katılın !

Sorumluluk Reddi Beyani : Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

READ ALSO:   FED Haftası Geliyor ! Altın Fiyatı Bundan Nasıl Etkilenir?

Uyari : Kriptokoin.com’a haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button