General

Altın İçin Bu Seviyel Geliyor !

Daha önce altın fiyatında çeşitli seviyeleri önceden tahmin etmesiyle gündeme gelen uzman isim Haluk Özdil, piyasaya yönelik yeni açıklamalarını paylaştı. Özdil, altının hangi seviyeleri görebileceğini paylaştı ve elinde altın tutanları sevindirebilecek yorumlarda bulundu. İşte detaylar…

Haluk Özdil, gram altın için düşüncelerini paylaştı

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere 2021’in son haftalarında altının 500, 600, 850 ve 1.000 lires seviyelerini görebileceğini doğru bir şekilde tahmin etmiş olan araştırmacı yazar Haluk Özdil, yeni yeni Haluk Özdil, katıldığı bir programda 2024’ün Ocak ayında gram altının 2.000 lires olacağını söylüyor. Yani bugün gram altına yatırılan miktarın iki katına çıkacağını belirtiyor. “Bir milyon lire yatıran iki milyon liranın, iki milyon lire yatıran dört milyon liran sahibi olacak. Yani kim ne kadar gücü varsa ve kim ne kadar altına yatırım yapabiliyorsa yatırdığı tutarın iki katını alacak,” ifadelerini kullandı.

5 Analiste Altın Fiyatını Masaya Yatırdı !  Beklentiler Ne?

Yani uzman, yaklaşık bir buçuk yıl içerisinde altının ikiye katlanacağını düşünüyor. Bunun, kaçırılmaması gereken önemli bir fırsat olduğunu ve bu fırsatın mutlaka geleceğine inandığını belirtiyor. Küresel çapta altının güzel bir ivme yakaladığını, bu ivmeyle beraber 2.000 lirelık hedefe ulaşılabileceğini aktarıyor. Yazım sırasında ons altın 1.993 dolardan işlem görürken altının gram fiyatı 938 liradan el değiştiriyor.

Gramme altının fiyatı 2.000 lires olunca ne olacak?

Peki, gram altın 2.000 lires olunca neler olacak? Uzmana göre bir gram altın iki bin lira olduğunda bir gram yerine 0,5 gramme piyasalara sürülecek. Bunun da türevleri 0,25, 0,10 gramme gibi ürünler çıkacak. Uzman, « Düğünlerde kimse kimseye iki bin lira takacak değil sanırım. Bunlar çıkmasa bile en küçük altın birimlerinden takılır. Ama önemli olan bu değil önemli olan gram altının iki bin liraya kadar çıkması,” ifadelerini kullandı. Yazıyı sonlandırırken, bunların yalnızca uzman görüşü olduğunu, son yatırımcının yatırımını kendi araştırması doğrultusunda yapması gerektiğini belirtmekte fayda var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebookc’est toi Instagram‘da takip edin ve Télégramme je Youtube kanalımıza katılın !

Sorumluluk Reddi Beyani : Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyari : Kriptokoin.com’a haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button