General

Alın, Bu Fırsatı Zor Bulursunuz !

Altın fiyatları yatay seyretmeye devam ederken Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, değerli metalin sunduğu alım fırsatı hakkında çeşitli yorumlarda bulundu. İşte detaylar…

İslam Memiş : Altını 910 liranın altında zor bulursunuz

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere değerli metal fiyatları haftaya düşüşle başladı. Dün 910 liraya kadar gerileyen gram altının fiyatı, yazım sırasında 920 liraya yükselmiş durumda. Peki, şimdi neler olacak ? İslam Memiş, dolara ve altına yönelik beklentilerini paylaştı. Uzman isim dolar için Mayıs ayında başlamasını beklediği yükseliş trendinin Temmuz ayına kadar devam edeceğini ve hatta zirvelerin görülebileceğini aktardı. Gram altının fiyatı için ise “910 lirenın altına kadar indi. Mayıs’tan sonra bu fırsatı zor bulursunuz,” ifadelerini kullandı.

2 Analiste : Altın Fiyatları Bu Seviyelere Düşebilir !

Geçtiğimiz gün 910 liranın hemen altına inen gram altına yönelik yeni açıklamalarıyla gündeme gelen İslam Memiş, “Bugün altın fiyatları düşerken bunu alım fırsatı olarak görün. Gramme altın 910 lires altına kadar indi. Bu fırsatı Mayıs’tan sonra zor bulursunuz,” dedi.

“Altın son zaman altındır”

Ayrıca dolar ve altının el altında tutulması gerektiğine dikkat çekerek “Fiziki varlıklarınıza sahip çıkın. Altın son zaman altındır,” ifadelerini kullandı. Değerli metal için aşağıdakileri ekledi :

Altını hayatımızdan çıkaramazlar. Altınve gümüş gerçek paradır. Gerçek değerini de söyleyebilirim. Gram altın fils 10 yılda yüzde 754 kazandırmış fils 20 yılda yüzde 6 bin 290 kazandırmış. Dolar fils 10 yılda yatırımcısı yüzde 676 fils 20 yılda yüzde 908 kazandırmış. Çok konuşturur az kazandırır. Altın mi dolar mi? Gelenekçiler benim sevdiğim yatırımcı profile son zaman miktara bakarlar. Son zaman varlıklarına sahip çıkarlar. Bir günlük al sat yapanlar var. Son gün aynı soruları soranlar alayım mı satayım mı? Ben gelenekçi insanım.

Haftanın Altın Grafiği Çıktı : İşte Beklenen Seviyeler !

İslam Memiş son olarak, altının nadirliğine dikkat çekiyor. Altının 2050’den sonra bulunamayacağını söylüyor. « Alımı kolay gidip hemen alabiliyorsunuz kuyumcular ortadan kalktıktan sonra anca müzelerde uzaktan bakacağız. Fiziki varlıklarınıza sahip çıkın. Altın son zaman altındır,” diyor.

READ ALSO:   Altın Alım Fırsatı İçin Sert Çökecek !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebookc’est toi Instagram‘da takip edin ve Télégramme je Youtube kanalımıza katılın !

Sorumluluk Reddi Beyani : Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyari : Kriptokoin.com’a haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button