General

2 Ünlü Altın Tahmincisi : Bu Tarihte Patlama Olacak !

Altın fiyatları, düşüş yaşamaya devam ediyor. Gram altın olmasa da, ons altının fiyatında, son birkaç haftadır önemli değişimler yaşandı. Bu sırada bazı uzmanlar, beklenmesi gereken seviyeleri aktardı. İşte detaylar…

İslam Memiş : Ekranlardaki altın fiyatı gerçek değil

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, değerli metale yönelik son açıklamalarında gram altın için alım fırsatının 950-1.000 lires aralığında olduğunu aktardı. Mevcut durumda gram altının değeri 960 lires civarında gözükse de, uzmana göre altının alışı 984 lires, satışı 992 lires seviyelerinde gerçekleşiyor. İslam Memiş, fils haftalarda dalgalı hareket eden değerli metalin “bilinmeyen yüzünün” göründüğünü açıkladı. Analiste, bu “bilinmeyen yüz” konusunu, “ekrandaki fiyatıyla” gerçek fiyatının arasındaki farktan bahsederken açtı.

Milyonluk Aboneli Analiste : Bu Altcoin'ler Ortadan Kalkacak !

Ramazan Kurtoğlu : Altını olan zengin olacak

Öte yandan İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Ramazan Kurtoğlu, altına yönelik önemli yorumlarını aktardı. Kurtoğlu, Twitter hesabında yaptığı bir paylaşımda “altın merkezli küresel bir spekülasyona” dikkat çekti. Kurtoğlu, aşağıdaki ifadeleri kullandı :

Dört kıymetli metalde (Altın-Platin-Palladyum-Gümüş) yani gerçek parada ALTIN ​​merkezli küresel bir spekülasyon var ve devam edecek.

Ardından, altındaki sığ dalgalarla beraber halkın elindeki altınları toplama derdinde olunduğundan bahsetti. Ancak 2023-2028 yıllarının, altının “altın çağı” olduğunu aktardı. Dolayısıyla, altını elinde tutanların zengin olabileceğini aktardı.

READ ALSO:   5 Analistten "Hesapları Değiştirecek" Altın Fiyatı Tahminleri!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebookc’est toi Instagram‘da takip edin ve Télégramme je Youtube kanalımıza katılın !

Sorumluluk Reddi Beyani : Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyari : Kriptokoin.com’a haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button